products_color-label-printers_commercial_ql-800 (2)

QL-800 – NOVÁ INKJET TLAČIAREŇ ETIKET

Predstavujeme Vám digitálnu tlačiareň od spoloťnosti QuickLabel Systems (AstroNova Division). Vďaka inovovanej výkonnej tlačovej jednotke Vám tlačiareň QL-800 umožní plnú kontrolu nad tlačou vlastných farebných etikiet a to v malých nákladoch a krátkych sériách. Vďaka QL-800 ušetríte čas aj peniaze, pretože už nebudete musieť objednávať predtlačené etikety v daných minimálnych množstvách a platiť za tlačové formy s každou zmenou grafiky.

S grafikou Vašich etikiet sa už nemusíte obmedzovať, s tlačiarňou QL-800 môžete vytlačit etikety prispôsobené konkrétnej marketingovej akcii. Také etikety budú správne reprezentovať Vaše výrobky a budú atraktívne pre Vašich súčasných ako aj potenciálnych zákazníkov.

HLAVNÉ PREDNOSTI QL-800:

  • Vysoká rýchlosť tlače, až 305 mm/s
  • Vynikajúca tlačová kvalita, až 1600 dpi
  • Šírka tlače 51 až 211 mm
  • Dĺžka tlače 25 až 762 mm
  • Atrament s vysokých krytím farieb
  • Dodávaná aj so softwarom pre návrh a tlač etikiet

QL-800 je navrhnutá tak, aby spĺňala všetky požiadavky na tlač náročných plnofarebných etikiet. Zároveň ide stále o kompaktné zariadenie  ktoré sa vojde na Váš stôl alebo pracovnú dosku a dokážete ho ovládať sami bez nutnosti zložitého školenia. QL-800 kombinuje možnosť tlače úzkych aj širokých etikiet s vysokou rýchlosťou tlače a kvalitným grafickým výstupom.

Tlačiareň QL-800 je vynikajúcim nástrojom pre dizajnové etikety. Umožní Vám ich vytlačiť práve v takom množstve aké skutočne potrebujete. Už nebudete musieť riešiť predzásobenie produktovými etiketami, ani zdĺhavý proces ich výroby a dopravy k Vám. S QL-800 sa naopak zvýši flexibilita celého procesu označovania Vašich výrobkov. Budete mať vždy tú správnu etiketu pre správneho zákazníka, v presnom množstve a práve v čas.

QL-800 vytlačí etikety s akýmkoľvek textom, čiarovým kódom, QR kódom ale inou grafikou, v malých alebo väčších dávkach. Všetko môžete perzonalizovať a prispôsobiť aktuálnym potrebám. Kazety o objeme 250 ml obsahujú kvalitné atramenty, ktoré sú schopné reprodukovať široké farebné spektrum. Každá z CMYK farieb (azúrová, purpurová, žltá a čierna) má vlastnú kazetu, ktorá sa dá samostatne vymeniť.

Comments are closed.